Drevené hračky Haba – každý deň nový príbeh

Haba hračky

Spoznajte svet hračiek Haba

Detský úsmev je pre nás najväčšou odmenou. Veríme totiž, že deti a rodina sú tým najdôležitejším na svete. Do našich hračiek vkladáme veľa lásky, energie a kreativity. Vitajte vo svete Haba, kde sú deti na prvom mieste.

Príbeh Haba sa začal písať v Nemecku v roku 1938. V týchto neistých časoch Anton Engel a Eugen Habermass založili továreň na výrobky z lešteného dreva. Firma postupne menila vlastníkov a celkovú identitu, no aj napriek ťažkým časom sa im podarilo presláviť sa drevenými výrobkami a hračkami.

Keď hlava firmy, Habermass, nečakane zomrel, kormidla sa chopila jeho manželka a matka štyroch detí. Práve jej citlivý materinský prístup, veľké odhodlanie a pochopenie pre dlhoročných zamestnancov z Haba spravilo jednu z najpopulárnejších značiek detských hračiek na svete. Firma zostala aj naďalej rodinná, dnes ju vedie ich syn Klaus.

Drevená hračka HABA loď
Haba si dokázala nájsť svoje pevné miesto vo svete detí i dospelých.

Haba v súčasnosti

Milé, zábavné a mimoriadne kvalitné hračky Haba určite vyčaria úsmev na tvárach vašich detí. Naše pôvodné heslo sa nikdy nezmenilo, deti sú pre nás stále na prvom mieste. Kladieme preto mimoriadny dôraz na kvalitu a bezpečnosť našich hračiek. Detské hračky Haba sú vyrobené z ekologických a zdraviu neškodných materiálov, predovšetkým z dreva.

Pri tvorbe hračiek spolupracujeme so špičkovými dizajnérmi a naša práca na výstavách získala už niekoľko ocenení za výnimočný dizajn. Od roku 1993 sme získali cenu Detská hra/hračka roka až sedemkrát. Najväčším ocenením našej práce sú však spokojné deti.

Hračky pre celú rodinu

S hračkami Haba sa zabaví celá rodina. Priznajme si to, hračky sú predsa aj pre rodičov. Veď aj dospeláci v sebe skrývajú večné dieťa. V ponuke Haba nájdete hračky pre všetky vekové kategórie. Hrkálky či mäkučké plyšové hračky potešia každé bábätko. Svojím nápaditým dizajnom zaujmú chlapcov i dievčatá. Drevené domčeky pre bábiky, hudobné nástroje či autíčka si veľmi rýchlo získajú srdce svojho nového majiteľa. Aj staršie deti si u nás nájdu čosi pre seba. Zabavia ich detské hlavolamy, puzzle stavebnice či rôzne spoločenské hry.

Hračky Haba podporujú zdravý vývoj detí. Prostredníctvom hračiek chceme vychovávať generáciu samostatných a kreatívnych ľudí.

Detské drevené auto Haba
Hračky Haba zabavia každé dieťa.

Výnimočný darček pre výnimočné deti

Blížia sa narodeniny, meniny, Vianoce či Deň detí? Darujte svojim najmenším hračku, ktorá ich poteší a zároveň niečo naučí. Naše hračky boli navrhnuté tak, aby deti sprevádzali v rôznych obdobiach detstva a tiež rozvíjali ich schopnosti. Ak si zvolíte hračky Haba, máte istotu kvalitných a bezpečných hračiek s minimálnym dopadom na životné prostredie.

X