Drevené hračky Haba – každý deň nový príbeh

Haba hračky

Naše hračky

Kvalitné drevené hračky s nadčasovým dizajnom – presne to v sebe nesú hračky Haba. Ak ste sa aj vy zvykli hrávať napríklad s drevenými kockami, môžete toto kúzlo dopriať teraz aj svojim deťom. Ich čaro sa totiž prenáša z generácie na generáciu.

Drevené hračkytradícia, ktorá necháva za seba hovoriť svoju bohatú minulosť. Mnohí výrobcovia siahali práve po tomto type materiálu a ku svojim koreňom sa začali vracať aj dnes. Haba chce priniesť nielen opätovné spojenie s prírodou, ale myslí aj ekologicky. Okrem drevených hračiek v našej ponuke nájdete aj príjemné textilné a plyšové hračky, ktoré pomáhajú najmenším deťom rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti.

Nadčasové drevené hračky a hry pre malých i velkých

Kúpa drevenej hračky je vždy skvelé riešenie. Jej hodnota je nadčasová, sú skvelou pomôckou na rozvoj jemnej motoriky a čo je najdôležitejšie – je takmer nemožné ich zničiť. Haba má v ponuke drevené hračky, z ktoré sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Pamätáte si ešte drevené zvieratká a figúrky, s ktorými ste sa hrávali v detstve? Presne také nájdete aj dnes v ponuke hračiek Haba. Obľúbené hry na profesie zastupujú domčeky pre bábiky a drevená výbava do detskej kuchynky.

Pre väčšie deti u nás nájdete rôzne druhy puzzle, drevené skladačky, spoločenské hry a hudobne nadaní drobci si môžu zahrať na vlastný drevený hudobný nástroj. Figúrky a story sety sú skvelým spôsobom, akým sa deti môžu hrať celé hodiny a vytvárať si svoj vlastný svet plný fantázie. Čaro drevenej hračky spočíva v tom, že sa s ňou dieťa bude dlhšie oboznamovať.

Drevené hračky sú často veľmi jednoduché, a práve vďaka tomu sú deti pri hre s nimi nútené viac rozmýšľať o ich skrytom potenciáli. Drevené hračky sú skvelým výberom aj pre tie najmenšie bábätká, nakoľko sú pevné a pomáhajú rozvíjať detskú motoriku. Drevené kocky či handrové bábiky podnecujú predstavivosť detí od útleho veku. Haba však myslí na ľudí v každom veku a ponúka hračky aj pre väčšie deti a každého, kto je duchom ešte stále mladý.

Drevená stavebnica Haba
Tradičné drevené hračky Haba pre vaše deti.

Jemné plyšové hračky

Haba je prvotriedny výrobca nielen drevených hračiek. Ich sortiment zahŕňa aj množstvo textilných a plyšových hračiek pre bábätká. V našej ponuke nájdete milé zvieratká a prvé handrové bábiky, ktoré sú vyrobené tak, aby si ani najmenšie dieťa neublížilo. Pre správny rozvoj detí je potrebné ich neustále stimulovať. Tvoríme hračky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre jednotlivé vekové štádiá vývinu detí.

Plyšové bábiky a zvieratká stimulujú vnemy a podnecujú predstavivosť, kreativitu, motoriku a sociálnu hru najmä vďaka svojmu krásnemu dizajnu. Drevené hračky Haba sú často veľmi jednoduché, čím sa hneď na prvý pohľad odlišujú od svojej konkurencie. Ich „tajomstvo“ spočíva v tom, že deti musia pri hre s nimi zapojiť aj svoju fantáziu a času sa vzdelávajú bez toho, aby si to uvedomovali.

Dieťa s plyšovou hračkou Haba
Hračky Haba pre vaše deti.

Vyberte si z našej ponuky výrobkov Haba

Haba už dlhý čas vyrába vysoko kvalitné hračky ekologickou cestou, pri čom kladú dôraz na zábavu a bezpečnosť detí. Vyberte si z našej ponuky výrobkov Haba drevené či textilné hračky vyrobené podľa najvyšších štandardov. Pokiaľ chcete vášmu dieťaťu kúpiť hračku, ktorá bude podnecovať jeho kreativitu a rozvíjať jeho motorické schopnosti, hračky Haba sú pre vás tou správnou voľbou.

X