Drevené hračky Haba – každý deň nový príbeh

Haba hračky

Výrobca Haba

Haba, to sú hračky tej najvyššej kvality, ktoré sú vyrábané ekologicky zo zdravotne neškodných materiálov. V našej ponuke si nájdu niečo pre seba všetky vekové kategórie.

História hračiek Haba siaha až do roku 1938, avšak ich filozofia sa do dnešného dňa nezmenila. Deti sú na prvom mieste a každá hračka by mala byť nielen zábavná, ale aj užitočná a kvalitná. Naše moto znie „Deti sú najdôležitejšie bytosti na svete.“ Inšpiráciu pre ich originálny dizajn hľadáme predovšetkým v prírode.

Vyberie si každé dieťa

Haba vás určite nesklame pri výbere darčeka pre dieťa v akomkoľvek veku. Nezáleží na tom, či máte jeden rok alebo vám chýba krôčik do dôchodku, Haba zaujme každého, kto je duchom stále mladý. Pre najmenších máme v ponuke hrkálky, handrové bábiky, plyšové hračky či drevené kocky na rozvoj kreativity a motorických schopností. Hračky Haba sú nielen o zábave, ich hlavnou myšlienkou je edukácia pomocou hry. Naše hračky majú často jednoduchý dizajn, čím povzbudzujú kreativitu detí.

Figúrky a story sety, drevené guličkové dráhy, detské hlavolamy, hudobné nástroje, stavebnice, detské spoločenské hry či skladačky, to všetko nájdete v našej ponuke. Hračky sú veľmi kvalitné a typické sú svojím nadčasovým dizajnom. Silné zastúpenie v našom portfóliu tvoria aj indoor stany či hojdačky, vďaka ktorým si deti vytvoria svoj vlastný rozprávkový svet. Na svoje si prídu aj samotný rodičia, ktorí si pri hre s deťmi zaspomínajú na ich detstvo. Hračky Haba nie sú len obyčajnými hračkami. Podporujú zdravý rozvoj dieťaťa, pretože od svojho začiatku sa snažia vychovávať generáciu samostatných a kreatívnych detí, ktoré si vážia prírodu a život okolo seba.

Drevené hračky Haba

Bohatí na ocenenia

Dnes vyrába Haba špičkové drevené hračky pre novorodencov, batoľatá, ale aj väčšie deti rôznych vekových kategórií. Haba sa stala komplexným dodávateľom hier, hračiek a doplnkov pre deti. Naše portfólio sa neustále rozširuje, a preto ponúkame už nielen drevené hračky, ale aj nápaditý detský nábytok. Hračky značky Haba pomáhajú rozvíjať kognitívne či tvorivé zručnosti detí.

Vysoký dôraz kladieme na detail, kvalitu a bezpečnosť. Sú to nápadité hračky, ktoré sú určené pre zvedavé hlavičky. Vďaka spolupráci so špičkovými dizajnérmi, získali naši diajnéri viaceré ceny za výnimočný dizajn. Od roku 1993 získala naša spoločnosť viac ako 7-krát ocenenie Detská hračka roka.

Zmýšľame ekologicky

Pri výrobe hračiek zohľadnujeme vplyv na životné prostredie. Všetky naše výrobky sú vyrobené z ekologických materiálov. Hračky Haba sú vytvorené predovšetkým z dreva, avšak aj to pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Ponuka hračiek

Haba už dlhý čas vyrába vysoko kvalitné drevené hračky ekologickou cestou, pri čom kladú dôraz na zábavu a bezpečnosť detí. Vyberte si z našej ponuky hračiek a hier.

Vyberte si hračky Haba u nás

X